Provoz Jatky a masná výroba Lešany je schválen a registrovánjako jako potravinářský provoz vyhovující všem platným předpisům pro obchodování v rámci Evropské unie. Registrační číslo provozu je CZ 2133.

     Provoz zahrnuje hovězí a vepřovou porážku, bourárnu, výrobnu, chladírenské a expediční prostory.

     Mimořádná pozornost je trvale věnována hygienickým podmínkám v celém procesu výroby. Provoz vlastní certefikát kvality hygieny provozu HACCP, ke kterému je každoročně prováděn audit. Celá potravínářská výroba je pod stálým veterinárním dohledem.

     Na trh dodáváme vepřové půlky, vepřové a hovězí výsekové maso a droby, dále široký sortiment uzených, vařených, pečených a jiných masných výrobků a specialit. Podrobně viz naši nabídku výrobků. Při vykrývání našich zákazníků jsme schopni v rámci reexpedice nabízet ucelený sortiment masných výrobků. Samozřejmostí je dovoz výrobků na určené místo v určeném čase.

     V naší řeznicko uzenářské výrobě je zaručena stálost výchozích surovin. Vepřové maso pochází z vlastního velkochovu prasat a hovězí maso nakupujeme od zemědělců z nejbližšího okolí.

     Stejně tak zaručujeme stálou kvalitu našich masných výrobků. Pojmy jako je drůbeží separát, soja nebo mouka v naší řeznicko uzenářské výrobě neznáme, stejně jako maso z dovozu nebo maso zamražené. 

     Protože lešanské výrobky neobsahují žádné náhražky masa a maso je přirozeně bezlepkové, jsou tyto výrobky vhodné pro bezlepkovou dietu, což máme testováno. 


Podniková prodejna Lešany

                   Po - Pá   08.00 -18.00,  So  08.00 - 11.00  
                   tel.:  +420 582 375 001                                                 Vyberte si z naší pestré nabídky!